Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na terenie woj. podkarpackiego.

Planujemy i realizujemy akcje promocyjne
i programy wsparcia sprzedaży
z wykorzystaniem nowoczesnych metod
i narzędzi marketingu bezpośredniego.

Dane kontaktowe

 

Res Promotion
ul. Instalatorów 3, lok.nr 4
35-210 Rzeszów
tel: 512 584 223
e-mail: info@respromotion.pl

KOLPORTAŻ BEZADRESOWY

Wyraz kolportaż pochodzi z języka francuskiego. Oznacza dystrybucję, czyli rozpowszechnianie materiałów reklamowych do odbiorców. Inaczej mówiąc jest to pośredniczenie pomiędzy wydawcą a bezpośrednim nabywcą.

Kolportaż bezadresowy polega na dostarczaniu ulotek, druków czy też gazetek do skrzynek pocztowych w domkach jednorodzinnych, kamienicach lub blokach bądź miejsc, które administracja budynku przeznaczyła na ten cel. Jest to swoista forma reklamy, pozwalająca firmom i instytucjom na promowanie swoich produktów, informowanie o promocjach, jak również nowych towarach danego przedsiębiorstwa.

Dużą zaletą tego typu rozpowszechniania materiałów reklamowych jest możliwość szybkiego dostarczenia przesyłek do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie. Dzięki temu wielu potencjalnych klientów danego zleceniodawcy może skorzystać z oferowanych usług czy produktów.

Kolportaż ulotek za pośrednictwem ResPromotion to szybka, tania i komfortowa obsługa firm oraz przedsiębiorstw na terenie całego województwa podkarpackiego. Firma ceni sobie czas, a także zaufanie klientów, dlatego też swoją pracę wykonuje rzetelnie oraz profesjonalnie. Powierzone produkty trafiają w miejsce docelowe, o czym świadczy grono jej zadowolonych zleceniodawców.