Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na terenie woj. podkarpackiego.

Planujemy i realizujemy akcje promocyjne
i programy wsparcia sprzedaży
z wykorzystaniem nowoczesnych metod
i narzędzi marketingu bezpośredniego.

Dane kontaktowe

 

Res Promotion
ul. Instalatorów 3, lok.nr 4
35-210 Rzeszów
tel: 512 584 223
e-mail: info@respromotion.pl

KOLPORTAŻ ULICZNY

Kolportaż uliczny to najpopularniejsza forma reklamy. Polega na wręczaniu ulotek, druków reklamowych bądź gazetek do rąk każdego przechodnia, który z danym materiałem reklamowym może się zapoznać od razu w chwili otrzymania go, albo też w dogodnej dla siebie porze i miejscu. Osoby odpowiedzialne za kolportaż mogą w określonym czasie oraz terenie dotrzeć z ofertą zleceniodawcy do szerokiego grona potencjalnych klientów, a poprzez ustną reklamę dodatkowo zachęcają odbiorców do skorzystania z oferty.

Dużą zaletą tego typu kolportażu jest fakt, że określona przesyłka reklamowa jest przekazana stosukowo szybko. Poprzez te działania wzrasta szansa dotarcia do osób zainteresowanych ofertą. Daje ona również możliwość zachęcenia osób poszukujących danego typu usług lub wahających się do skorzystania z usług firmy. Motorem napędowym tej formy kolportażu jest możliwość nakreślenia istoty firmy zlecającej oraz jej zakresu usług poprzez rozmowę.

ResPromotion jest firmą, która w swoim szerokim zakresie usług posługuje się również tą metodą reklamy. Pracownicy są w pełni przygotowani i gotowi do tego typu pracy. Dbając o dobro zleceniodawcy, przyjmują wszelkie wskazówki oraz rady, aby jak najlepiej wykonać usługę.