Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na terenie woj. podkarpackiego.

Planujemy i realizujemy akcje promocyjne
i programy wsparcia sprzedaży
z wykorzystaniem nowoczesnych metod
i narzędzi marketingu bezpośredniego.

Dane kontaktowe

 

Res Promotion
ul. Instalatorów 3, lok.nr 4
35-210 Rzeszów
tel: 512 584 223
e-mail: info@respromotion.pl

WYDRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe, by mogły trafić do odbiorcy, muszą być najpierw zaprojektowane i wydrukowane. O ile łatwo jest znaleźć drukarnię, która wydrukuje dany druk reklamowy, o tyle trudniej o dobrego grafika. Stąd też cenione są firmy, stosujące usługi 2 w 1 bądź 3 w 1.

Często zdarza się, że zleceniodawca ma pomysł na projekt np. ulotki, ale chce uzyskać poradę od fachowca, który się tym zajmuje. Na takie zlecenie składa się zaprojektowanie ulotki pod kątem graficznym oraz logicznym wedle uwag zlecającego. Drugim krokiem jest wydrukowanie materiału – ilość, format, rodzaj papieru, jego grubość. Najbardziej typowa jest ulotka wykonana na papierze kredowym o gramaturze (grubości) 130 g/m² i w formacie 1/3 A4. Ilość zależy od upodobań zleceniodawcy. Te dwa kroki są kluczowe dla powstania druku reklamowego.

Zleceniodawca otrzymuje od zleceniobiorcy gotowe druki reklamowe, wykonane według swoich wymagań i wskazówek grafika. Teraz pozostaje tylko doręczyć materiały odbiorcom. I tutaj rodzi się pytanie: kto to zrobi? Można nająć do tego zadania osobę za odpowiednie wynagrodzenie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z usług firmy, która wykonała zlecenie, jeśli w swojej strukturze posiada możliwość kolportażu materiałów reklamowych.

Zaletą usług 3 w 1 jest fakt, że obsługą zajmuje się jedna firma, która może w pełni poświęcić się pracy, a dodatkowo udzielić korzystnej ceny na wszystkie usługi. Ponadto nie trzeba szukać kilku wykonawców do poszczególnych usług, ale ma się wszystko w jednym, co pozwala również zaoszczędzić czas.